Sprzedam 3- pokojowe mieszkanie w Poniatowej woj. lubleskie

Odświeżone: Wtorek, 19 Maj, 2026  22:09
400 000 zł
6452 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
  • Powierzchnia:62 m2
  • Liczba pokoi:3 pokoje
  • Zabudowa:Blok
  • Liczba pięter:4 piętra
  • Rynek:Pierwotny
  • Sprzedaż:Bez pośredników

Opis oferty

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62,2 m², znajduje się na parterze w bloku przy Ul. Krokusowej 1.

W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, WC oraz balkon. Mieszkanie posiada piwnicę.

Cena: 400 000 zł (do negocjacji)**

Świetna propozycja dla rodziny lub osób szukających wygodnego, funkcjonalnego mieszkania w Poniatowej.

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji!

Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl
Lokalizacja: Poniatowa
Kategoria: Nieruchomości » Mieszkania » Sprzedaż
Cena: od 340000 zł do 460000 zł Powierzchnia : od 53 m2 do 71 m2

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Na Lento.pl od 17 paź 2017
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków